Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Менеджер по продажам

INOX PLUS

474 vizualizări
Data publicării: 01.05.2019

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ:
- Средне-специальное или высшее образование;
- Знание русского и румынского языка;
- Опытный пользователь ПК (Microsoft Office);
- Опыт работы на должности Менеджера по продажам - преимущество;
- Ответственность, организованность, позитивность, амбициозность, пунктуальность.

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:
- Продвижение продукции компании;
- Поиск и выявление новых клиентов на рынке;
- Поддержание уже существующей клиентской базы;
- Презентация товара и осуществление продаж;
- Завершение сделок и инкассация денег от клиентов.

УСЛОВИЯ РАБОТЫ И ОПЛАТЫ:
- Конкурентный уровень заработной платы;
- Возможность карьерного роста;
- Социальный пакет;
- Корпоративный номер;
- Работа в уютном офисе в рамках динамично развивающийся компании.

INOX PLUS

Despre companie

Intreprindere comerciala "INOX PLUS" a fost fondata in anul 2011 in Chisinau, Republica Moldova. Compania propune spre realizare a produselor din inox cu ridicata si amanuntul. Livrarea directa de la producatorii avansati poate oferi o gama larga si o calitate ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: 7000 - 11000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: (+373) 79 340 888
  • Tel.: (+373) 22 317318

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat