Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Marketing Manager

HR Consulting

275 vizualizări
Data publicării: 20.02.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Florentino Delure - compania autohtonă de producere a costumelor pentru dame și bărbați de înaltă calitate.

Responsabilități:
1) Planificare strategică:
• Realizarea și prezentarea la aprobare a planului de marketing pe social media;
• Realizarea machetelor de raportare pe indicatori pe toate platformele coordonate (apoi prezentarea lui lunară);
• Realizarea  planului de conținut pentru blog;
• Capacitate de auditare a activităților, de depistare a punctelor de creștere și a celor de îmbunătățire.

2) Activități operaționale:
• Proiect video - 2-3 persoane lunar, gestionare și coordonare;
• Realizarea planului de marketing, în particular săptămânal;
• Coordonarea campaniilor ADS, bugete alocate și /sau lansarea acestor campanii;
• Coordonarea Evenimentelor publice cu implicarea sau efectuate de către companie.

Cerințe:
• Studii superioare;
• Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză - fluent, cunoașterea limbii italiene (avantaj);
• Experiența în marketing: minim 3 ani;
• Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de           personal;

Compania oferă:
• Grafic de muncă full-time: 11:00 - 20:00, luni - vineri;
• Deplasări de serviciu în Portugalia, Italia, Istanbul.
• Echipă tânără și dinamică;
• Oportunitate de creștere profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant:  MM

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

PfB Collection
  • Full Time
  • 04.04.2019
  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat