Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Marketing Director

HR Consulting

145 vizualizări
Data publicării: 11.10.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor creșterea recunoașterii brandurilor și a companiei pe piața internațională.

Responsabilități:

• Dezvoltarea și crearea departamentului de marketing, atât crearea echipei interne cât și analiza colaborării cu alte companii de marketring pentru outsource;
• Analiza pietei și crearea planurilor de marketing pentru categoria B2B (Online + Offline);
• Organizarea de evenimente, expoziții ce au scop promovarea companiei;
• Întreținerea relațiilor cu clienții din portofoliu;
• Crearea de oferte , promoții sau lichidări de stockuri.;
• Menținerea relațiilor cu partenerii externi;
• Crearea bugetelor de marketing;
• Creare de KPI-uri pentru department.

Cerințe:
• Experiență în Marketing ( min. 3 ani);
• Capacitatea de coordonare și creare a unei echipe;
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional;
• Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;
• Ambiție, inițiativă și responsabilitate;
• Abilități foarte bune de comunicare si self-management;

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Salariu motivant;
• Oportunitatea de a dezvolta proiecte individuale cu ajutorul companiei;
• Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu;
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;
În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “DMtt”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 17.04.2019
  • Full Time
  • 23.04.2019
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat