Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager vinzari or.Ungheni / Менеджер по продажам г.Унгены

LIDER

1013 vizualizări
Data publicării: 10.03.2020

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:

- Поиск и консультирование потенциальных клиентов;

- Согласование условий и заключение договоров;

- Обработка заказов клиентов;

- Выполнение плана продаж.

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ:

- Образование высшее или средне-специальное;

- Опыт успешных продаж - желательно;

- Знание русского и румынского на разговорном уровне;

- Развитые коммуникативные навыки;

УСЛОВИЯ РАБОТЫ И ОПЛАТЫ:

- Официальное трудоустройство;

- Полный социальный пакет (оклад+%+бонусы);

- Корпоративный автотранспорт и мобильная связь;

- Бесплатное обучение;

- Молодой коллектив и дружественная атмосфера.

OBLIGAȚIUNI DE BAZĂ:

- Organizația și managementul vînzărilor;

- Căutarea potențialilor clienților;

- Consultarea clienților cu privire la gama și caracteristicile tehnice;

- Îndeplinirea planului de vânzări;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

- Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor;

- Experiența într-o funcție similară - de dorit;

- Cunoașterea limbilor rusă și română.

CONDIȚII DE MUNCĂ ȘI PLATĂ:

- Angajarea oficială;

- Pachet social complet :salariu +% din vânzări + bonusuri;

- Numar de telefon corporativ;

- Instruire din contul companiei;

- O echipă tânără și prietenoasă.

LIDER

Despre companie

Esplan-Lux SRL (Группа Компаний Lider) Кровельные и фасадные материалы Наши преимущества: Надежность – более 15 лет на рынке Лидерство на рынке – более 2000 позиций кровельных и фасадных ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.03.2020

Imobilus md
  • Full Time
  • 10.09.2020

Vion Impex SRL
  • Full Time
  • 15.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat