Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager vânzări regionale (Nord, Centru)

Dekada-group

1163 vizualizări
Data publicării: 07.02.2019

Cea mai bună companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă - Unicompro SRL - în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unei echipe de manageri-vânzări regionali care doresc să facă parte dintr-o echipă stabilă.

MANAGER VÂNZĂRI REGIONALE - Nord, Centru (domeniul mobilier)

RESPONSABILITĂȚI:

Vânzarea serviciilor companiei;
Identificarea potențialilor client, negocierea și încheierea contractelor;
Mărirea numărului de clienți;
Încasarea soldurilor pentru materialele livrate;
Întocmirea rapoarte de activitate;
Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

Experiență în vânzări minim 2 ani;
Cunoașterea regiunii;
Abilități de comunicare;
Abilități de convingere si persuasiune.
Capacitate înaltă de instruire;
Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
Creativitatea și capacitatea de a găsi în termeni restrânși soluții optimale;
Inițiativă și capacitate de lucru;
Orientat spre rezultat;
Studii superioare;
Word, Excel la nivel de utilizator;
Dispus pentru deplasări în regiune;
Permis de conducere categoria B;
Automobil personal.

COMPANIA OFERĂ:

Salariu atractiv: fix + bonus din rezultatele obținute;
Pachet social;
Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
Instruire gratuită;
Posibilități de promovare

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.02.2019
  • Full Time
  • 25.07.2018
  • Full Time
  • 15.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat