Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager vânzări B2B

Rodals SRL

1119 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

Compania RODALS SRL angajează:

Cerințe:
- studii de profil superioare sau medii de specialitate;
- experiență în domeniul vânzărilor active B2B (constituie avantaj);
- bune cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, …);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- responsabilitate, disciplină, perseverență, spirit de echipă;
- abilități de desfășurare corectă a negocierilor, abilități de convingere;
- capacitate bună de învățare;
- permis de conducere categoria B și experiență de conducere a vehiculelor (deținerea automobilului personal este binevenită).

Responsabilități:
- promovarea produselor comercializate de companie (grupul de produse se va stabili în urma rezultatelor interviului);
- cooperarea cu clienții existenți și căutarea activă de noi clienți;
- desfășurarea negocierilor și încheierea contractelor cu clienții;
- realizarea vânzărilor;
- controlul comenzilor și livrărilor către clienți;
- controlul datoriei debitoare;
- întocmirea dărilor de seamă;
- participare în cadrul evenimentelor de promovare a produselor comercializate de companie.

Oferim:
- salariu fix + bonusuri (mărimea cărora se va stabili în urma rezultatelor interviului);
- lucru în cadrul unei echipe adevărate;
- posibilități de instruire și perfecționare profesională, atât în țară, cît și peste hotare (la partenerii din străinătate);
- oportunități reale de avansare în carieră;
- pachet social

Condiții de muncă:
- program de lucru de la 08.30 pînă la 17.30;
- loc de muncă amenajat;
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
- remunerare (salariu fix + %).

Expediați CV-ul la adresa electronică: resurseumane@rodals.md

Rodals SRL

Despre companie

SRLRODALS își începe activitatea la data de 11 martie 1998. În decursul anilor următori s-au schimbat foarte multe: atât specificul activității firmei cât și organizarea structurală a ei. Dacă la început activitatea era concentrată numai asupra mirodeniilor și a ...

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.02.2019

Eurolumina
  • Full Time
  • 28.05.2019
  • Full Time
  • 06.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat