Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Relații cu Clienții - Showroom

HR Consulting

137 vizualizări
Data publicării: 09.08.2019

Companie autohtonă de producere a vestimentației “Florentino Delure”  este în căutare de:

Responsabilități:
● Lucrează cu reclamațiile și dorințele clienților;
● Evidența  zilnică a numerarului din casă cât și a banilor prezenți în cont;
● Caută și atrage noi clienți atât peroane fizice cât și juridice prin organizarea întâlnirilor de afacere;
● Monitorizează starea tehnică a utilajelor și bunurilor în companiei și în cazul necesar intervin;
● Caută și elaborează lista potențialilor clienți cu care va fi nevoie de organizat întâlniri;
● Monitorizează achitările care vin în companie sub diferite forme;
● Aranjează estetic manechine și marfa pe rafturi, aranjează marfa: pantofii, pantalonii după logica de comercializare;
● Menține ordinea în showroom;
● Procesare în CRM a fiecărei tranzacției, suplinirea cartelei tranzacției, stabilire sarcini.

Cerințe:
● Studii: Superioare;
● Experienta profesională: constituie un avantaj;
● Cunoştinţe a limbei române (obligatoriu);
● Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de  personal;
● Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, PowerPoint, Internet.

Compania oferă:
● Program de muncă: luni-vineri, orele 11:00-20.00;
● Lucrul într-o ambianță plăcută;
● Remunerare motivantă.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  MRCS

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 12.12.2018
  • Full Time
  • 16.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat