Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager oficiu (Balti)

HR Consulting

424 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Cerinte:
● Studii superioare
● Experienta ca HR manager,
● Cunoașterea limbii engleza Obligatorie

Responsabilitati:
● Grija de oficiu Balti
● Responsabil de procesul de recrutare pe zona de nord
● Responsabil de menținerea relațiilor cu angajații de pe zona nord,
● Responsabil de soluționarea solicitărilor angajaților zona nord
● Menținerea relațiilor cu furnizorii din partea de nord

Oferim:
● Angajare oficială
● Oficiu confortabil și modern
● Salariu 8000 mdl/ net

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MOBR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Digital Business Solutions 30
  • Full Time
  • 15.05.2019

Liceul Academic de Arte Plastice Igor Vieru
  • Full Time
  • 02.08.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat