Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Marketing Rețea

ROGOB SRL

1179 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Manager Marketing Rețea.
În rolul de Manager Marketing Reţea vei coordona implementarea campaniilor de marketing în rețeaua de magazine directe ale Companiei.

Responsabilitățile tale:

  • elaborarea strategiei, a acțiunilor / evenimentelor / campaniilor de marketing;
  • participarea la întocmirea planului de marketing anual, trimestrial şi lunar al companiei;
  • dezvoltarea promoțiilor și coordonarea tuturor părților implicate pentru o implementare reușită în reţeaua proprie de magazine;
  • crearea și actualizarea instrumentelor folosite în activitatea recurentă: reviste, materiale POSM, etc;
  • crearea materialelor de marketing care vor atrage eficient consumatorii;
  • prezentarea companiei în relaţiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • colaborarea cu furnizorii de produse complementare pentru desfăşurarea acţiunilor comune de marketing;

Ce așteptăm:

  • studii superioare: marketing / economie;
  • experienţă în domeniu min. 1 an;
  • cunoştinţe de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
  • creativitate, flexibilitate, spirit de echipă;

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial şi social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să revenim cu detaliile.
Telefon: 060 200 961

Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

Despre companie

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Green Hills Market
  • Full Time
  • 22.04.2019

InoxPlus
  • Full Time
  • 27.09.2021

Social Spread
  • Full Time
  • 02.07.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat