Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Marketing Digital

Coquette

1292 vizualizări
Data publicării: 21.05.2019

Misiune post: Supravegherea si implementarea tuturor initiativelor de marketing digital ale companiei

Principalele responsabilităţi:
• Atingerea obiectivelor de vanzari online
• Imbunatatirea si sporirea prezentei digitale a brandului
• Dezvoltarea site-ului brandului
• Utilizeazarea analizelor web pentru a stabili punctele de referinta si raportare pentru succesul campaniilor de marketing
• Dezvoltarea noilor campanii pentru PPC in Google Adwords, Yahoo.
• Dezvoltarea noilor metode de imbunatatire a rezultatelor SEO si SEM

Cerinte:
• Studii superioare finisate
• Cunostiinte avansate in tehnologii, SEO/SEM, marketing digital, afiliere, factori de clasificare si fundamentele marketingului motoarelor de cautare, publicitate online (Google AdWords)
• Cunostiinte despre analizele web si instrumente de monitorizare.
• Experienta in retele de socializare, publicitate online si intrumente de email marketing.
• Experienta in crearea unei marci folosind unelte sociale ca Facebook, Twitter, Youtube;
• Cunostiinte despre principiile designului grafic
• Desi nu este obligatoriu, cunostinte in crearea de siteuri web constituie un avantaj.
• Experienta in proiecte si design folosind HTML, InDesign, Photoshop sau aplicatii similare.
• Abilitati excelente in comunicarea verbal si scrisa in romana si rusa (de asemenea cunostiinte avansate de limba engleza)

Profilul Candidatului:
• Dorinta de relationare si abilitati de a lucra intr-o echipa
• Exactitate si atentie la detalii
• Dorinta continua de perfectionare
• Flexibilitate si toleranta in planificarea cererilor si a termenelor suprapuse

Particularităţile postului:
• Orar: luni -vineri, de la 8:30 la 17:30;
• Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă.
• Sistem de motivare adaptat necesităţilor angajatului
• Posibilitate de creştere salarială şi funcţională

Dacă iți doresți să devii parte a echipei COQUETTE te invităm să ne contactezi:
Tel: +373 79555909

Email: contact@lafemmecoquette.com

Doar candidații care au fost selectați vor fi invitați la un interviu.

Coquette

Despre companie

Brandul Coquette s-a născut în martie 2014, din dorința de a crea încălțăminte pentru femeile care vor să iasă din tipare. În acel moment, timing-ul mi se părea absolut arbitrar, acum, însă, îmi place să cred că nu a fost ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Elit Tehnica
  • Full Time
  • 23.04.2021
  • Full Time
  • 28.02.2019
  • Full Time
  • 21.09.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat