Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager in activitatea comerciala la rețea de magazine IMC MARKET

IMC Group

909 vizualizări
Data publicării: 28.05.2019

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Manager in activitatea comerciala la rețea de magazine "IMC MARKET"

Cerinte:
- Studii superioare de profil
- Cunoasterea limba romana, rusa limba engleza constituie un avantaj
- Cunoasterea programelor de grafica Corel Draw sau Photoshop (cel putin nivel basic)
- Experienta anterioara nu este obligatorie dar constituie avantaj

Responsabilitati:
- Formarea şi confirmarea cu Directorul Comercial a asortimentului de marfa din categoria sa de produse şi toate modificările ce ţin de asortimentul dat;
- Căutarea furnizorilor pentru categoria sa de marfa conform cerinţelor înaintate de companie;
- Organizarea lucrului cu furnizorii conform regulilor şi cerinţelor companiei;
- Organizarea încheierii contractelor în termen cu furnizorii şi verificarea îndeplinirii obligaţiunilor contractuale de ei;
- Prezintarea către Directorul Comercial de propuneri referitor la stabilirea preţului sau schimbarea lui;
- Contribuirea la stabilirea planului pe vînzări a produselor din categoria sa;
- Prezentarea rapoartelor pe îndeplinirea planului de vînzări conform perioadei şi formei stabilite;
- Analizarea activităţii concurenţilor conform metodelor de analiză aprobate la companie;
- Participarea la organizarea promoţiilor ce ţine de categoria sa de produse şi verificarea desfăşurării lor;

Noi oferim:
- Regim de lucru 5/2, 09.00 - 18.00
- Salariu stabil de la 8000 MDL
- Pachet social deplin

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr-director.imcgroup@mail.ru, indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

IMC Group

Despre companie

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat