Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager asigurare calitate standart ISO 9001

Î.M. Purcari S.R.L.

1377 vizualizări
Data publicării: 05.06.2019

Abilitati necesare
• Experienta minima in implementarea standartlui
• Bune cunostinte PC
• Organizat, disciplinat, bune capacitati de comunicare si prezentare

Responsabilitati
• Asigurarea elaborării, implementării, menţinerii şi actualizării SMC
• Controlul si mentinerea documentatiei de sistem
• elaborarea Regulamentelor si Procedurilor de Procese
• instruirea personalului in demeniul SMC
• asigurarea efectuării auditurilor interne şi de certificare.
• colaborarea cu instituţii şi organisme în probleme referitoare la sistemul calităţii
• Controlul si solutionarea neconformitatilor

Candidaţii interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@purcari.wine cu specificarea postului.

Despre companie

Grupul Purcari Wineries este unul dintre cei mai importanți producători de vin din România, Moldova, Europa Centrală și de Est, deținând un portofoliu de patru branduri principale: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și ...

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.02.2022
  • Full Time
  • 07.03.2022
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat