Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Magaziner

Piroterm-Service srl

1294 vizualizări
Data publicării: 04.06.2019

Piroterm-Service SRL - companie specializata in sisteme de incalzire, climatizare si alimentare apa anunta concurs pentru postul vacant de:

Magaziner

Responsabilitati:

  • Depozitarea marfii;
  • Evidenta produselor la depozit;
  • Respectarea procedurilor interne;
  • Predarea-primirea produselor din gestiune;
  • Efectuarea lucrului în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Cerinte:

  • Studii speciale sau superioare;
  • Cunostinte practice de evidenta a stocurilor si a documentelor;
  • Experienta minim 1 an in domeniu;
  • Activ, harnic, sirguincios, disciplinat;
  • Responsabilitate, onestitate, punctualitate, seriozitate.

Noi va oferim:

  • Angajare oficiala;
  • Pachet social complet;
  • Telefon mobil corporativ;
  • Mediu de lucru placut;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: hr@piroterm.md
Telefon: 022-23-23-28
Indicati pozitia pentru care aplicati.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Despre companie

,,Piroterm – Service” este printre companiile lider pe piața autohtonă în prestarea serviciilor profesionale inginerești în domeniul proiectării, livrării, montării, punerii în funcțiune, deservirii în garanție și postgaranție a sistemelor de încălzire, climatizare, ventilare, alimentare cu apă, canalizare ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.09.2021
  • Full Time
  • 15.12.2020
  • Full Time
  • 03.08.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat