Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Lucru în Germania

Europersonal SRL

123 vizualizări
Data publicării: 16.01.2020

Angajăm muncitori la depozitele de SORTARE a COLETELOR.

Lucrul se va desfășura preponderent în cadrul depozitelor.

Atribuțiile de serviciu ale angajatului presupun următoarele responsabilități :

- sortarea manuală sau automată a coletelor ;

- încărcarea ,descărcarea pachetelor în /din mijloace de transport și de pe banda automată.

Tip pașaport : UE

Salariu : de la 1000 euro

Program : 8-10 ore/zi

Cazare : asigurată

Transport : asigurat de angajator de la locul de trai spre locul de muncă.

Nu ezita să ne suni :

067179103

Pentru mai multe detalii accesează :

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

Despre companie

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 23.10.2019
  • Full Time
  • 03.06.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat