Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Lenjereasa / Cusatoreasa

Radisson Blu Leogrand Hotel

1737 vizualizări
Data publicării: 17.04.2019

Radisson Blu Leogrand Hotel, anunta pozitia vacanta de:

Responsabilitatile de baza:
• Responsabila pentru clasificarea corectă a articolelor din ţesături, conform cerinţelor specifice de spălare, greutăţii, etc;
• Separă articolele din ţesături conform metodelor de curăţare;
• Călcarea corectă a acestora şi transportarea la etajele corespunzătoare;
• Repara/coase/scurteaza la necesitate, articole destinate uniformelor angajatilor;
• Îndeplineşte lucrări de îngrijire a maşinilor de spălat şi a altor echipamente conform instrucţiunilor de folosire.

Studii si profil personal:
• Studii medii;
• Harnica, responsabila, punctuala, organizata.

Nota:

Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com, cu specificarea pozitie pentru care aplicati.

Va multumim!

Despre companie

Radisson Blu Leogrand Hotel, Chisinauunicul hotel de lanț internațional de cinci stele în Republica ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 17.04.2019

  • Full Time

  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat