Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Кредитный специалист

BAN CREDIT INVEST

107 vizualizări

Основные Обязанности:
- привлечение клиентов на кредитование;
- определение платежеспособности потенциальных клиентов;
- сопровождение и мониторинг действующих кредитных договоров.

Требования к кандидатам:
- высшее экономическое образование;
- знание работы в MS Office (Word, Excel);
- свободное владение румынским и русским языками.

Мы предоставляем:
- достойный и стабильный уровень доходов;
- полный социальный пакет;
- хорошие условия работы в современной и динамичной компании.

Просьба присылать свое резюме на эл. почту с пометкой "Кредитный специалист на e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com

Despre companie

Ban Credit Invest SRL– companie de microfinantare, misiunea careia este de a acorda credit rapid cetatenilor Republicii Moldova, pentru dezvoltarea social economica a vietii. Ban Credit, ofera cel mai simplu proces de primire a imprumuturilor pe termen lung si scurt. Adresindu-va ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

BC COMERTBANK SA
  • Full Time
  • 04.07.2017
  • Full Time
  • 10.03.2020

Digital Business Solutions 30
  • Full Time
  • 15.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat