Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Сreditare/ Менеджер по кредитованию

Kokon Estet

410 vizualizări
Data publicării: 14.08.2019

Cerinţe faţă de candidat:

- studii superioare (economice sau juridice);

- cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional;

- experienta anterioară în domeniul creditării va constitui un avantaj

Responsabilităţile de bază:

- conlucrarea cu clientul de la trimiterea cererei si pina semnarea contractului;

- consultarea clientilor in privinta contractului si achitarilor;

- trimiterea cererilor organizatiilor financiare;

- primirea achitarilor de clienti

Oferta centrului:

- oficiu în centrul orașului;

- grafic de lucru pe schimburi 2/2 (10:00 - 20:00):

- salariu motivant;

- instruirea gratuită;

- reduceri la serviciile ce le prestăm

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr2@kokon.md sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:

- высшее образование (экономическое или юридическое);

- знание русского и румынского языка на разговорном уровне;

- опыт работы в сфере кредитования (желателен)

Обязанности:

- работа с клиентами (начиная с отправки заявки и до подписания контракта);

- консультирование клиентов по поводу контрактов и способов оплаты;

- отправление заявок финансовым организациям;

- прием платежей от клиентов

Условия работы:

- офис в центре города;

- сменный график работы 2/2 (10:00-20:00);

- мотивирующая заработная плата;

- бесплатное обучение;

- скидки на услуги компании

Высылайте свое CV на электронную почту hr2@kokon.md или звоните по номеру 068640379

Kokon Estet

Despre companie

Кокон Мед Спа – современный центр эстетической медицины, который предлагает широкий спектр услуг в сфере красоты и здоровья для женщин и мужчин разного возраста. Лучшие специалисты в области косметологии и дерматологии, диетологии и коррекции фигуры, трихологии и уходу за ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.03.2019
  • Full Time
  • 30.04.2019
  • Full Time
  • 15.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat