Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Key Account Manager (companie internationala)

HR Consulting

255 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
Companie internationala specializata in B2B pe teritoriul Republica Moldova.

Obiectivul postului:  Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:
- Promovarea produsului;
- Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
- Semnarea si dezvoltarea portofoliului de clienti B2B;
- Negocierea și semnarea contractelor;
- Atragerea noilor parteneri.

Cerinte:
-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
-  Preferabil experienta de la 3 ani in vanzari B2B (Telecomunicatii,  FMCG, finante sau servicii Bancare);
-  Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
-  Cunoasterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
-  Cunoasterea calculatorului (MS Office)
-  Bun negociator;
-  Permis de conducere cat B.

Beneficii:
- Angajare oficiala;
- Pachet social;
- Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu, tichete de masa;
- Participarea la traininguri corporative si de grup.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com  sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: “BD3R”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 06.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat