Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Jurist

Transelit SA

248 vizualizări
Data publicării: 10.10.2019

Responsabilităţi principale:

-Oferă consultanţă în redactarea, avizarea şi revizuirea diverselor contracte incheiate de către Companie;

-Analizează contractele existente între Companie şi furnizori/clienţi şi le adaptează conform legislatiei şi intereselor Companiei;

-Redactarea şi avizarea oricăror alte acte cu caracter juridic;

-Acordarea de consultanţă juridică tuturor departamentelor Companiei;

-Reprezentarea în instanțe de judecata și alte autorități;

-Monitorizarea şi analizarea permanentă a legislaţiei relevante pentru activitatea Companiei şi informarea corespunzătoare atât a managementului, cât şi a personalului Companiei cu privire la noile modificări în legislaţie, în funcţie de implicaţiile pentru activitatea desfăşurată.

Cerinţe:

-studii superioare finisate;

-cunoașterea limbii române, rusă;

-cunoştinţe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL;

-promptitudine în îndeplinirea sarcinilor;

-seriozitate, responsabilitate, implicare, corectitudine, spirit de observaţie, tact, lucru în echipă şi cooperare;

-capacitate de analiză, sinteză şi identificare de soluţii.

Se oferă:

-salariu motivant;

-pachet social integral.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.08.2019

OK CREDIT
  • Full Time
  • 11.02.2019

Imprumut md
  • Full Time
  • 03.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat