Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Jurist

Luxali Consulting

1511 vizualizări
Data publicării: 06.06.2019

„Luxali MC” SRL anunţă concurs la suplinirea postului vacant de:

Jurist

Responsabilitati:
- Acordarea consultaţiilor si suportului necesar clienților companiei
- Perfectarea documentelor juridice
- Informarea departamentelor privind schimbările in legislația RM
- Evidenta serviciilor prestate
- Rezolvarea problemele de natura administrativa

Cerinţe fata de candidat:
- Studii superioare in drept
- Experienţă de activitate în domeniu de cel puţin 2 ani;
- Responsabil,
- Abilităţi de comunicare si negociere;
- Capacitatea de a comunica cu persoane din diferite domenii de activitate;
- Cunoaşterea fluentă a limbilor: romana, rusa, engleza prezinta un avantaj;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Abilitați de rezolvare a problemelor urgente si de luare a deciziilor;

CV-urile cu indicarea functiei pot fi trimise la adresa de e-mail: info@luxali.md; hr@luxali.md

Despre companie

Incepind din 1997, noi ajutam clientilor nostri sa-si dezvolte afacerea si sustinem sute de noi învestitori în stabilirea proiectelor noi în Republica Moldova. Clientii nostri, considera LUXALI un partener de incredere pentru ai ajuta atit pe parcursul intrarii sale pe ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Medpark Spital International
  • Full Time
  • 13.04.2019
  • Full Time
  • 28.05.2019

Agerlex Consulting
  • Full Time
  • 19.10.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat