Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Junior Contabil

HR Consulting

123 vizualizări
Data publicării: 09.08.2019

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Junior  Contabil

Responsabilități:
• Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
• Lucrul cu facturile fiscale;
• Asistență Contabilului;

Cerințe:
• Studii superioare Contabile/Economice finisate sau în curs;
• Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Dorință de studiere a programului 1:C (7 sau 8);
• Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, PowerPoint);
• Capacități foarte bune de organizare;
• Responsabilitate;
• Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;

Beneficii:
• Angajare oficială;
• Posibilitatea de a învăța de la cei mai buni specialiști!!!
• Experiență de lucru într-o companie internațională;
• Salariu motivant și oportunitatea unui bun start în cariera de Contabil;
• Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Specificati codul postului vacant CJtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 12.07.2019

International Contracting Group
  • Full Time
  • 11.04.2019

SMADIC AND CO SRL
  • Full Time
  • 24.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat