Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Инженер-проектировщик

Comsales Grup

385 vizualizări
Data publicării: 16.04.2021

В связи с расширением проектного отдела, компания ищет специалиста на должность: Инженер-проектировщик (отопления, вентиляции, водоснабжения).

Требования:
- Высшее образование;
- Глубокие знания программ по проектированию;
- Знание действующих норм и стандартов;
- Ответственный, внимательный человек, стремящийся к профессиональному развитию.

Обязанности:
- Проектирование сетей водоснабжения и канализации;
- Реализация рабочих чертежей в программах по проектированию;
- Сотрудничество с проектно-строительным отделом компании.

Условия труда:
- Полный рабочий день с 9.00-18.00;
- Дружный молодой коллектив;
- Полный социальный пакет;
- Талоны на питание;
- Возможность профессионального и карьерного роста.

Присылайте свое CV с фото на адрес: hr@comsales.md с указанием должности в заголовке письма.

Despre companie

Fondată în anul 2006, «Comsales Grup» a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale precum și a dispozitivelor industriale de ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 27.05.2021

Cojocari -Grup SRL
  • Full Time
  • 06.10.2020
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat