Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inginer Mecanic

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

148 vizualizări

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilități:

  • asigurarea exploatării corecte a utilajului tehnologic;
  • planificarea și organizarea întreținerilor tehnice și reparațiilor;
  • identificarea soluțiilor tehnologice/ tehnice în scopul asigurării bunei funcționări a utilajului;
  • ghidarea echipei în scopul atingerii celor mai bune performanțe, etc.

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii și experiență de lucru în domeniul tehnic;
  • posedarea limbilor RO, RU, EN;
  • cunoașterea excel, AutoCAD – constituie avantaj etc.

Oferim:

  • salariu competitiv;
  • prânz asigurat de companie;
  • asigurare medicală benevolă care include mai multe beneficii;
  • bonus lunar la salariu;
  • al 13-lea salariu;
  • telefon mobil și pachet telefonie inclus;
  • susținere și ghidare pe durata perioadei de încădrare;
  • traininguri profesionale în scopul dezvoltării continue;
  • oportunitatea de a împărtăși experiențele, cunoștințele și expertiza dvs. cu colegi entuziaști din același domeniu;
  • oportunitatea de a crește profesional într-o companie cu capital strain, etc.

Persoanele interesate rugăm să trimită CV-ul cu menţionarea postului vacant pe e-mail: hr@md.anadoluefes.com

Telefon: 022 885 219; 079706641

Despre companie

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Creator Iu. Borș
  • Full Time
  • 13.05.2019
  • Full Time
  • 18.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat