Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

HR Manager (recrutarea, adaptarea, dezvoltarea, motivarea personalului)

HR Consulting

117 vizualizări
Data publicării: 24.05.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie: internationala specializata in domeniul finantelor

Responsabilitati:
- Asigurarea activității operaționale a secțiunii Resurse Umane si colaborarea cu parteneri alta tara;
- Recrutarea, integrarea, instruirea, dezvoltarea personalului;
- Planificarea activitatilor de motivare a angajatilor;
- Participarea la activitati de marketing pentru promovarea brandului ca angajator;
- Asigurarea și coordonarea prevederilor legale de domeniul relațiilor de muncă (angajari, concedii, deplasari, eliberari);
- Alte atribuții în vederea imbunatatirii proceselor ce tine de resurse umane.

Cerinte:
-  Studii superioare;
-  Experiența preferabila de la 3 ani la un post similar;
-  Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
-  Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, Outlook, Power Point).

Beneficii:
-  Mediu ce permite dezvoltarea profesională;
-  Lucru intr-un mediu placut de profesionisti;
-  Bonusuri in dependenta de reusite.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: “HRpR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.05.2019
  • Full Time
  • 28.05.2018
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat