Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Грузчик-фасовщик

Gianis Impex SRL

656 vizualizări
Data publicării: 11.06.2019

Требуются грузчик-фасовщик на склад непродовольственных товаров. Склад находится на территории “TRACOM” /бывшего тракторного завода/.
Работа с понедельника по пятницу /две субботы в месяц/
Требования: Внимательность, исполнительность, ответственность, готовность работать в динамичном режиме.
Должностные обязанности: фасовка товара, перемещение товара и пр.
Условия:
- Перспектива карьерного роста
- Стабильная заработная плата, премии
- Полный социальный пакет
- Обеспечение спецодеждой
- Дружный коллектив
Зарплата от 4300 лей.
Менеджер по персоналу - 079 303 073

Despre companie

"Gianis Impex" SRL – este o companie ce activează de 10 ani pe piața R. Moldova de import și distribuție a unei game foarte variate de produse nealimentare, și anume: articole utile și ornamente pentru casă, accesorii și ustensile ...

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 4000 - 5000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Dekada-group
  • Full Time
  • 09.08.2018
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat