Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Германия, пригород Штутгарта в автосалон Порше

Oxanida Consulting SRO

1591 vizualizări
Data publicării: 02.12.2019

Необходимы два парня с Ро паспортами

На вакансию: разнорабочий без опыта работы

Основные обязанности: внутренние работы в салоне,

Установка проводки и датчиков

Возраст 20 – 50 лет

Один из парней должен понимать Немецкий язык

ЗП - 10 евро в час нетто

График работы по 8 часов в день, есть перерывы на обед, 5 дней в неделю

Жильё предоставляется в хостелах или квартирах по 2 человека в комнате

Стоимость жилья 150 – 200 евро, удерживается с зарплаты

Питание своё

Осуществляется довоз до работы, спец одежду необходимо иметь свою

Рабочий контракт до конца года

Pentru a vedea mai multe oferte accesati saitul http://oxcjob.com
Для просмотра всех вакансий перейдите на сайт http://oxcjob.com

Locație job

Germania
  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Canadian Moving Company
  • Full Time
  • 11.10.2018
  • Full Time
  • 12.07.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 07.02.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat