Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Электрик в фитнес клуб на Ботанике

Energy Fitness

1036 vizualizări
Data publicării: 27.05.2019

Требуется электрик в фитнес клуб на Ботанике.

Обязанности: ответственность за бесперебойное функционирование всех электросетей.

Требование:

  • 3 разряд допуска.
  • График 2/2, с 8:00 - 22:00
  • зп - 5000 леев

Резюме с фотографией высылайте на e-mail: recruiter@efitness.md

Только отобранные по резюме кандидаты будут приглашены на собеседование.

Despre companie

ENERGY FITNESS este o echipă de angajați energetici, ambițioși și atletici care lucrează zilnic pe un proiect unic în domeniul fitnessului.Instructorii calificați vă motivează și vă amintescscopul principal pentru care ați venit la sală. Studiourile echipate vă inspiră să ...

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 5000 - lei
  • Program de lucru: În schimburi

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • În schimburi
  • 27.05.2019

Survey Consulting srl
  • 03.09.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat