Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Домработница в семью

BERD'S DESIGN HOTEL

117 vizualizări
Data publicării: 22.01.2020

Обязанности: сухая, влажная, генеральная уборка; стирка, глажка, уход за гардеробом. Без приготовления пищи.

Требования: аккуратность, ответственность, хозяйственность, активность, чистоплотность. Опыт работы в семьях.

График работы09.00-19.00, 1/1, воскресенье выходной.

Заинтересованных кандидатов просьба отправлять резюме (с фото) на e-mail: hr@berdshotel.com
тел. 061 08 55 44

Despre companie

Berd’s Design Hotel is the first and only design hotel in Moldova. Located in the very heart of business and cultural life of Chișinău, Berd’s organically becomes the point of attraction for each guest. It’s modern design remains true ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Oxy Bulgaria
  • În schimburi
  • 13.04.2020
  • 21.11.2019

Radisson Blu Leogrand Hotel
  • 17.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat