Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director financiar

VOLTA SRL

1387 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

"VOLTA" S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Noi căutăm o persoană, cu CAPACITĂȚI ANALITICE și GÎNDIRE LOGICĂ!

Responsabilități generale:

• Elaborarea și întocmirea rapoartelor financiare (uzuale și ad hoc);
• Analiza stock-urilor. Elaborarea recomandărilor ca rezultat al analizei efectuate;
• Analiza datoriilor debitorilor;
• Calculul salariilor conform indicatorilor de performanță;

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul economie, finanțe;
• OPERARE ÎN EXCEL - nivel avansat de cunoaștere a formulelor;
• Experiență în domeniul financiar-contabil constituie un avantaj;
• Cunoașterea programului 1C constituie un avantaj;
• Capacitate de analiză și sinteză: gîndire logică, spirit analitic.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social integru și un sistem de salarizare motivant.

Dacă te consideri potrivit acestui job, aplică aici sau direct prin email la adresa de email: hr@volta.md cu subiectul mailului “Analist financiar”.

Te invităm să faci parte din ECHIPA VOLTA!
Tel / fax: 022-26-77-56; 079996399

VOLTA SRL

Despre companie

"VOLTA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de produse electrotehnice pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru multe companii autohtone şi de peste hotare. Nomenculatorul nostru cuprinde peste cincisprezece mii de ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: 079996399
  • Tel.: fax: 022-26-77-56

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.05.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat