Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director Dezvoltare

Coquette

1273 vizualizări
Data publicării: 21.05.2019

Descrierea postului
Focusul principal al acestui post este înţelegerea potenţialului companiei precum şi identificarea unor noi oportunităţi legate de dezvoltarea acesteia, pe piața internă și pe piața externă (prioritar sistemul de franciză), utilizând cele mai eficiente instrumente de management, marketing, vânzări, resurse umane şi client service.

Principalele responsabilităţi:

  • consolidarea şi dezvoltarea reţelelor existente ale companiei
  • identificarea noilor oportunităţi de dezvoltare a afacerii, poziţionare optimă pe piaţă
  • coordonarea şi supervizarea tuturor etapelor implicate în procesul comercial
  • elaborarea de stategii şi planuri de afaceri în acord cu obiectivele companiei
  • monitorizarea performanţelor
  • coordonarea şi motivarea echipelor

 Cerinţe:

  • studii superioare în domeniul economic
  • experienţă în management de minim 5 ani
  • viziune comercială şi gândire strategică
  • bune abilităţi de relaţionare, negociere, organizare, motivarea echipei, time-management
  • energie, dinamism, proactivitate şi iniţiativă
  • cunoașterea limbii române, ruse și engleze
  • disponibilitate la deplasări

 Oferim:

  • pachet salarial atractiv corelat cu performanţa în muncă
  • şansa de a dobândi cunoştinţe din domenii diversificate
  • şansa de face parte dintr-o echipă de succes
  • susţinere în procesul de integrare

Dacă iți doresți să devii parte a echipei COQUETTE te invităm să ne contactezi:
Email: contact@lafemmecoquette.com
Tel: +373 79555909

Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Coquette

Despre companie

Brandul Coquette s-a născut în martie 2014, din dorința de a crea încălțăminte pentru femeile care vor să iasă din tipare. În acel moment, timing-ul mi se părea absolut arbitrar, acum, însă, îmi place să cred că nu a fost ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 14.08.2020

VOLTA SRL
  • Full Time
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat