Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director de Marketing

HR Consulting

234 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului sau, este în cautare de candidati pentru pozitia vacanta de:

Domeniul de activitate al companiei: companie vitivinicola, specializata in producerea, comercializare si export al produselor.

Obiectivul postului: Planificarea si promovarea strategiei de marketing a brandurilor si companiei in intregime.Dezvoltarea imaginii companiei pe piata nationala si internationala.

Asteptari fata de canidat::
● studii superioare in Economie;
● experienta într-o pozitie similara, preferabil în companii FMCG;
● abilitati de managment bine dezvoltate;
● abilitatea de a dezvolta brandul si strategia de marketing;
● capacitatea de analiza si luarea deciziilor;
● familiarizat cu ultimele tendinte si cele mai bune practici de marketing;
● fluenta in limbile romana, rusa si engleza (scris si verbal)

Responsabilitati:
● dezvoltarea strategiei de brand si marketing pentru produsele companiei;
● planificarea si executarea campanilor pentru promovarea brandului;
● rapoartea performantelor in urma activitatilor de marketing;
● analiza pietii nationale si internationale.
● colaborarea cu agentii,de PR;
● dezvoltarea, organizarea si controlul programelor orientate catre consumator;
● elaborarea si implementarea planului strategic de afaceri a companiei;
● controlul bugetului;
● coordonarea, dezvoltarea echipei din subordine, coaching;

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoarea adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Va rugam sa indicati codul postului vacant în titlul scrisorii: DMPR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Job Academy
  • Full Time
  • 06.09.2019
  • Full Time
  • 09.04.2019
  • Full Time
  • 28.08.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat