Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director Comercial

Coquette

1244 vizualizări
Data publicării: 21.05.2019

Principalele responsabilități:
- Analizează vânzările și planifică bugetele pentru asigurarea cantității optime de marfă
- Lucrează în stransă legatură cu departamentul de marketing pentru elaborarea strategiilor de vânzare
- Identifică și stabilește relații de colaborare cu furnizori noi
- Plasează comenzile la timp, pentru completarea stocurilor în teremenele limită
- Asigură livrarea la timp a produselor (logistica interna și externă)
- Dezvoltă produse din ideile existente și dezvoltă noi produse în baza experienței din industrie, a contactului cu clienții, a rezultatelor din vânzări și a cerințelor de marketing
- Asigură că produsul este finalizat la timp și în limitele bugetului
- Verifică corespunderea calității produselor cu mostrele aprobate
- Sporește rentabilitatea produselor existente
- Definește viziunea produsului în funcție de segmentul țintă
- Asigură faptul că produsul sprijină strategia generală și obiectivele companiei

Cerinte:
- Experiență de minim 3 ani în domeniu
- Cunoștințe avansate de operare PC, în special Excel
- Cunoașterea limbii române, ruse și engleze
- Abilitatea de a lucra individual și în echipă

Dacă iți doresți să devii parte a echipei COQUETTE te invităm să ne contactezi:
Tel: +373 68180963
Email: contact@lafemmecoquette.com
Doar candidații care au fost selectați vor fi invitați la un interviu.

Coquette

Despre companie

Brandul Coquette s-a născut în martie 2014, din dorința de a crea încălțăminte pentru femeile care vor să iasă din tipare. În acel moment, timing-ul mi se părea absolut arbitrar, acum, însă, îmi place să cred că nu a fost ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.04.2019

DAAC System Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat