Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director Adjunct Sucursală Or. Bălți

Mobiasbanca

593 vizualizări
Data publicării: 19.09.2018

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant

Director Adjunct Sucursală
Or. Bălți

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi:

  • Este responsabil pentru îndeplinirea obiectivelor stabilite pentru sucursală și agențiilor atașate și subordonate acesteia, în condiții de indicatori de risc controlabili și rezonabili, în conformitate cu standardele și cerințele băncii;
  • Urmărește şi animă activitatea comercială cu scopul de maximizare a rentabilității sucursalei și agențiilor atașate și subordonate acesteia și îmbunătățirii continue a calității de deservire a clienților;
  • Urmărește și animă respectarea indicatorilor de performanță (KPI) și de risc (KRI) stabiliți prin deciziile/documentația internă în vigoare;
  • Sporirea gradului de conștientizare şi motivarea personalului cu privire la calitate;
  • Reprezintă banca, formează relații de lunga durata și cooperează într-un mod corect și mutual avantajos cu administrația publică locală și alte instituții publice.

Cerinţe:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă bancară minim 3 ani;
  • Experienţa în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă și engleză.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de animare şi gestionare a echipei;
  • Orientare către client şi capacitate de a răspunde rapid şi eficient solicitărilor clienţilor;
  • Capacitate de evaluare permanentă a performanţelor proprii şi a echipei;
  • Comunicare pozitivă, susţinerea şi promovarea schimbărilor;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi implicare.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 06.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat