Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director adjunct

SBC HR

299 vizualizări

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Director adjunct Departament Dispozitive Medicale.

Oferim:
- Angajare oficială

- Pachet social
- Instruire profesională

- Creștere profesională continuă

- Traininguri și participări la expoziții internaționale

- Oficiu: Telecentru

Responsabilități principale:

- Stabilirea obiectivelor de dezvoltare ale Departamentului de Dispozitive Medicale

- Participarea la întocmirea planurilor departamentelor: Departamentul tehnic, Comercial, Logistic

- Cercetarea pieței furnizorilor și identificarea celor mai optimi

- Cercetarea necesităților în materie de dispozitive și propunerea unor soluții întru mărirea portofoliului de clienți

- Gestionarea și monitorizarea participarii Companiei la licitațiile publice

- Analiza rapoartelor parvenite de la departamente

Cerinţele companiei:

- Studii superioare economice sau tehnice
- Experienţă de lucru în funcții de conducere

- Cunoașterea pieței dispozitivelor medicale și a cadrului legislativ

- Permis de conducere categoria B

- Cunoaşterea fluentă a limbilor rusă, română şi engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 08.10.2018
  • Full Time
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat