Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Designer Grafic full / part-time

Coquette

1205 vizualizări
Data publicării: 21.05.2019

Responsabilităţi:
- Creaţie publicitară, machetelor (broşuri, afişe, cataloage etc.);
- Pregătirea lucrărilor pentru tipar offset, tipar digital şi web;
- Elaborarea conceptelor şi a designului grafic;

Cerinţe:
- Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator;
- Responsabilitate, abordare creativă
- Portofoliu

Mai multe informații:
Viber/Whatsapp: +40 743 94 99 88
Email: coquettemoldova@gmail.com

Coquette

Despre companie

Brandul Coquette s-a născut în martie 2014, din dorința de a crea încălțăminte pentru femeile care vor să iasă din tipare. În acel moment, timing-ul mi se părea absolut arbitrar, acum, însă, îmi place să cred că nu a fost ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Part Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 05.06.2019
  • Part Time
  • 21.05.2019

FIZ SA
  • Part Time
  • 21.05.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat