Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Customer Care Representative limba italiana

Digital Business Solutions 30

1371 vizualizări
Data publicării: 15.05.2019

Candidatul ideal:
• Vorbești limba Italiană la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștiințe de utilizare a calculatorului?
• Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
• Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?

Descrierea jobului:

Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos:
• Disponibilitatea de a lucra în ture in caz de necesitate;
• Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
• Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebăr si solutionarea diverselor probleme semnalate;

Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii:
• O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
• Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
• Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
• Training profesional;
• Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
• Remunerare atractiva;

Vrei crestere profesionala si personala? Atunci directia ta este aici!!!

Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem: digitalbusinesssolutions30@gmail.com

Despre companie

Solutions 30, società europea leader nel settore delle soluzioni e dell’assistenza tecnica che opera con marchi ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 01.06.2021

Melitax Grup SRL
  • Full Time
  • 16.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat