Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Controlor calitate producție / Сотрудник по Техническому Контролю (БЕЗ ОПЫТА)(С обучением)

Oiltech SRL

547 vizualizări
Data publicării: 13.02.2020

В крупную производственную компанию требуется Специалист ОТК (Отдел Технического Контроля)(БЕЗ ОПЫТА) КОГО МЫ ИЩЕМ:

-Техническое образование;

-Базовые знания в использовании компьютера;

-Языки: румынский

-Навыки командной работы;

-Энергичный,инициативный.

ЧТО НУЖНО ДЕЛАТЬ:

Проверка и контроль произведённой продукции

Работа с базой данных

Ведения отчётности

ЧТО МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

-Интересная работа в динамичной компании;

-Официальное трудоустройство в соответствии с законодательством Республики Молдова;.

-Бесплатное питание;

-Спец. одежду и обувь;

- Cменный график (5/2)

- Договорная зарплата выплачивается вовремя (2 раза в месяц)

Резюме отправляйте на наш E-mail:hr@oiltech.md или звоните по номеру телефона: 069502503

Мы находимся на Ботанике,str.Salcîmilor,5 (конечная 171 маршрутки)

Больше информации о нас на сайте https//:www.oiltech.md

Cerințe față de candidat:

- Studii: superioare sau medii speciale tehnice

- Experiența în lucru nu este obligatorie

- Cunoașterea limbii de stat

- Oferta disponibilă pentru bărbați și doamne Compania oferă:

- Instruirea profesională

- Angajare conform Legislației RM

- Salariul atractiv și stabil cu achitarea la 2 săptămîni

- Posibilitatea de creștere a salariului

- Mincare gratuită

- Îmbrăcăminte și încălțăminte de lucru

- gratis

Trimiteți CV-ul la adresa electronica: hr@oiltech.md Tel. 069502503

Oiltech SRL

Despre companie

Noi sintem o companie Moldo-italiana. Uzina produce protectoare pentru țevile de sustras petrol din pămînt de peste ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - 7000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat