Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Content manager / Copywriter

Linia H2O

1429 vizualizări
Data publicării: 19.04.2019

Grupul de companii ,,Linia H2O” anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante:

Căutăm o persoana tânără, ambițioasă și pozitivă, care să se alăture echipei noastre și să participe la procesul de creare de conținut unical.
Oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
  • Oportunitate de dezvoltare profesională
  • Oficiu confortabil

Responsabilități:

  • Crearea de conținut unical în limba română și rusă, editarea textelor
  • Atribuirea imaginii relevante conținutului
  • Actualizarea informației despre produse pe site-ul companiei

Cerințe:

  • Abilitatea de a furniza informații în mod clar
  • Experiență în adăugarea informațiilor despre produse pe site
  • Cunoașterea programelor grafice și de prelucrare foto
  • Experiență în navigarea pe web și procesarea informației
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
  • Abilitatea de a scrie și traduce texte în mod clar și coerent în limbile română și rusă
  • Cunoașterea principiilor de baza SEO
  • Disciplină și organizare
  • Abilități de comunicare
  • Capacitate de a lucru în echipă

Locație: mun. Chișinău

Dacă te regăsești în cele expuse mai sus și dorești să faci parte din cadrul Echipei de Marketing a companiei Linia H2O atunci te invităm să transmiți Cv-ul la adresa: hr@liniah2o.md, alătură-te echipei noastre!!!
Mob.: 079521447

Linia H2O

Despre companie

Compania ,,Linia H2O” -este locul unde găsești cea mai completă gamă de articole sanitare, mobilier de baie, gresie și faianță de la cei mai cunoscuți producători europeni. În showroom-ul LiniaH2O găsești nu doar produse, ci și idei de amenajare ...

  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.04.2019
  • Full Time
  • 05.03.2018
  • Full Time
  • 05.10.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat