Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil-sef (servicii)

Diplom

1314 vizualizări
Data publicării: 22.04.2019

În legătură cu dezvoltarea, biroul de traduceri Diplom, cu 14 ani de experiență de succes pe piața Moldovei, anunță un concurs pentru un loc vacant:

Cerințe fața de candidați:
- studii superioare (profil economic, contabilitate);
- experiența profesională în domeniul într-o funcție similară minim 5 ani;
- posedarea limbii române, ruse, la perfecție, (cunoașterea l.engleze va constituie un avataj);
- utilizator avansat al calculatorului (MS Office, 1C, etc);
- cunoștințe solide a legislației în vigoare;
- persoană cu iniţiativă, capabilă să genereze idei originale;
- cunoașterea eticii de comunicare profesională;
- abilități de organizare și planificare;
- persoana dinamică, presentabilă, responsabilă.

Obligații:
- Organizează şi asigură ţinerea continuă a contabilităţii;
- Supraveghează gestionarea mijloacelor financiare conform destinaţiei în baza planurilor de finanţare;
- Asigură controlul asupra utilizării corecte şi cu economie a mijloacelor financiare;
- Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare trimestriale şi anual;
- Asigură integritatea şi păstrarea documentelor primare şi registrelor contabile conform legislatiei in vigoare;
- Să respecte clauzele de confidenţialitate ale companiei şi să protejeze compania de competitori şi de terţe persoane;
- Alte responsabilităţi indicate de superiorii săi.

Beneficii:
- pachet social deplin;
- salariu motivant și oferit la timp;
- perspective de realizare profesională și personală;
- condiții prielnice de muncă;
- posibilitate de a activa intr-o echipa dinamică, de profesioniști.

Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul, însoțit de o fotografie recentă, la adresa: hr@diplom.md

Diplom

Despre companie

Compania Diplom a fost fondată în anul 2005. La început, activitatea noastră a fost orientată spre acordarea ajutorului necesar studenților instituțiilor superioare de învățămînt în scrierea lucrărilor de teză de an și licență. Puțin mai târziu, am continuat activitatea ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat