Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil sef - adjunct

Imexagro

959 vizualizări
Data publicării: 06.06.2019

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Cerințe:

  • Studii superioare economice
  • Experiența în domeniul contabil, minim 5 ani
  • Responsabilitate, atenție, сapacitati organizatorice
  • Cunostințe de legislație în domeniul financiar- contabil
  • Cunostințe de operare Microsoft Office (Excel, Word), softuri contabile, cunoasterea programei 1C.

Responsabilități:

  • Evidenta stocurilor de marfa, materiale
  • Evidenta decontarilor cu furnizorii si clientii
  • Evidenta personala si salarizarea
  • Perfectarea darilor de seama fiscale si statistice

Oferim:

  • Pachet salarial stabil, avantajos
  • Posibilitate de creștere în cariera și experiență
  • Posibilitate de a munci într-o echipă tînără și motivată
  • Posibilitate de a se instrui și de a crește profesional
  • Grafic: Luni-Vineri (8-17)

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa imexagro.contabilitate@gmail.com, indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la nr. de telefon: +(373) 60 200 559

Imexagro

Despre companie

IMEXAGRO este o companie de Comerț cu produse agricoledistribuitorul oficial și exclusiv al brandului ZemlyakoFF Crop ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 30.09.2019

CIC FIDESCO SRL
  • Full Time
  • 18.04.2019

Grant Thornton Moldova
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat