Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil-sef

5AQConsulting SRL

321 vizualizări
Data publicării: 13.01.2020

Compania este in cautarea unui contabil-sef, full time, salariu motivant

Cerinte:
• Studii de specialitate in domeniul contabilitatii
• Experienta de lucru 5 ani;
• Cunoașterea programului 1-C;
• Utilizarea libera a calculatorului;
• Cunoaşterea limbei romane;
• Responsabilităţi de baza: evidenţa decontarilor cu clientii; elaborarea rapoartelor; plata si calcularea impozitelor; TVA, etc.
• Program de lucru – Luni-vineri 08.00-17.00, simbata-duminica liber.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: contabilstaf@mail.ru

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.04.2019

Medpark Spital International
  • Full Time
  • 26.08.2020

Cedacri International
  • Full Time
  • 27.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat