Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

CONTABIL SEF

BERD'S DESIGN HOTEL

245 vizualizări
Data publicării: 24.05.2019

BERD’S Design Hotel ***** lanseaza concursul pentru ocuparea postului de:

Contabil Sef

Noi oferim:
• Salariu motivant.
• Grafic de lucru: de luni până vineri;
• Prânz gratuit;
• Posibilitatea de creștere profesională / atmosfera colegiala si receptiva.
• Hotelul este amplasat în sectorul Centru.

Responsabilități:
• Amabilitate, cultura si maniera de comunicare,
• Orientare către profesionalism si rezultat;
• Abilități de a lucra în echipă, cooperare cu managerii de departamente si flexibilitate;
• Memorie vizuală, spirit de observație și onestitate;
• Sociabil, energic și responsabili;
- Stil de lucru organizat, eficient, orientarea spre performanța;
• Rezistență la stres, operativ si riguros in indeplinirea obligatiunilor de functie
• Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate pentru munca prestată.

Cerine:
- studii superioare Contabilitate si Audit, Economie si Finante.
- obligatoriu experiență în calitate de contabil minim 3 ani,
- Cunostinte profunde in operare, evidenta  si gestiune financiar - contabila,
- Experienta de munca in programul contabil 1C mai mult de 3 ani.
- cunoașterea excelentă a limbii române, rusa.
- recomandari din partea unor colaboratori/ clienti relevanti;

Poţi completa CV-ul la adresa de email - hr@berdshotel.com
sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VA MULTUMIM.

Despre companie

Berd’s Design Hotel is the first and only design hotel in Moldova. Located in the very heart of business and cultural life of Chișinău, Berd’s organically becomes the point of attraction for each guest. It’s modern design remains true ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 09.04.2019

Orhei Vit SRL
  • Full Time
  • 16.05.2019

Grant Thornton Moldova
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat