Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil (Producere)

IM Miso Textile SRL

1363 vizualizări
Data publicării: 19.04.2019

“MISO – TEXTILE” SRL,  întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre cei mai mari exportatori de produse textile din Republica Moldova, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Dacă îți dorești să excelezi în contabilitatea producerii, dorești să te dezvolți într-o echipă profesionistă și într-o companie de succes, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități cheie:
∙ Perfectarea documentelor primare privind desfășurarea procesului tehnologic și dările de seamă privind produsele fabricate
· Evidența analitică și sintetică a materialelor și produselor pe centre de cost
· Acumularea dărilor de seamă pe centre de cost și reconcilierea informației cu baza de date 1C
· Închiderea producerii
∙ Petrecerea inventarieri și raportarea rezultatelor

Cerințe:
∙ Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate
∙ Experiență în poziție similară minim 1 an
∙ Cunoștințe profunde a programei de evidență contabilă 1C
∙ Grad înalt de responsabilitate și orientare spre rezultate.
∙ Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse

Noi oferim:
∙ Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră
∙ Salariu competitiv
∙ O echipă tânără, profesionistă și prietenoasă
∙ Un mediu de lucru plăcut într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV pe adresa de email: hr@misotextile.com
Pentru întrebări suplimentare apelați 078203050

Despre companie

Compania “Miso Textile”, fondată în 2010, este specializată în fabricarea huselor pentru mobilă moale, reprezintă unul dintre cei mai mari exportatori de produse textile din Moldova. Fabrica “Miso Textile” se află în municipiul Bălți. Produsele finite “Miso Textile”, fabricate ...

  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 19.04.2019

Piroterm-Service srl
  • Full Time
  • 06.08.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat