Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

contabil

Mamico

101 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

Magazinul pentru copii și părinți Mamico.md angajează contabil.

Suntem în căutarea unei persoane motivate, cu spirit de echipă, ce se va ocupa de organizarea și gestionarea departamentului financiar-contabil. Dacă consideri că te potrivești postului dat, așteptăm să ne contactezi.

Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate;

Abilități analitice puternice;

Experiență în domeniu de minim 1 an;

Cunoștințe și experiență în utilizarea programului pentru contabilitate 1C;

Cunoștințe în operarea PC și Microsoft Office;

Dorință de dezvoltare profesională;

Flexibilitate, abilități comunicative și atitudine pozitivă;

Responsabilitate, abilități de organizare și planificare a sarcinilor;

Rezistență la condiții de stres.

Responsabilități:

Evidența și înregistrarea contabilă a documentelor aferente achizitiilor;

Evidența extraselor bancare;

Operarea zilnică a facturilor emise și a încasărilor;

Operarea facturilor de la furnizori și a plăților către aceștia;

Evidența mijloacelor fixe (amortizare, transferuri, închideri), precum și a obiectelor de inventar;

Operarea cu mijloacele fixe (intrări, amortizari, descărcare de gestiune);

Întocmirea și transmiterea declarațiilor lunare/trimestriale;

Arhivarea documentele financiar-contabile.

Descrierea companiei

Mamico.md este un magazin cu diverse articole pentru copii, creat pentru a ajuta părinții să economisească timp și bani, datorită faptului că oferim o gamă largă de produse într-un singur loc și facem livrări în Chișinău și Moldova. Plus, ne străduim să urmărim cele mai tendințe din îmbrăcăminte pentru copii, alimentație, educație și jocuri pentru copii.

  • Studii: Masterat
  • Experiență: peste 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mamico
  • În schimburi
  • 20.09.2019
  • 25.09.2019
  • 01.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat