Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

Transelit SA

226 vizualizări
Data publicării: 30.09.2019

Principalele cerințele față de candidați:
- Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
- Experiența de lucru în funcţia de contabil sau contabil şef adjunct- nu mai puțin de 3 ani, de dorit în domeniul asigurărilor;
- Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor;
- Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
- Cunoașterea programului 1-C, versiunea 7,7 şi a 8;
- Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat.

Responsabilități principale:
- Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale;
- Evidenţa operaţiunilor bancare şi caserie;
- Evidenţa formularelor de strictă evidenţă, materialelor, conbustibilului;
- Evidenţa creanţelor şi datoriilor;
- Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale, statistice şi la CNPF;
- Participarea la inventariere.

Calităţi personale:
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
- Gîndire analitică, atenție la detalii;
- Onestitate;
- Punctualitate;
- Aptitudine de rezolvare a unor sarcini multiple simultan.

Condiţii:
- Program de lucru – Luni-vineri 09.00-18.00;
- Beneficiați de întreg pachet social;
- Posibilitate creşterii în carieră.
- Salariu motivat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Grawe Carat Asigurari
  • Full Time
  • 06.06.2019
  • Full Time
  • 08.08.2019

ICS OM Iute Credit SRL
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat