Materiale de construcție pentru casa ta, amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a, avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie, facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară, evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

Transelit SA

383 vizualizări
Data publicării: 30.09.2019

Principalele cerințele față de candidați:
- Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
- Experiența de lucru în funcţia de contabil sau contabil şef adjunct- nu mai puțin de 3 ani, de dorit în domeniul asigurărilor;
- Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor;
- Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
- Cunoașterea programului 1-C, versiunea 7,7 şi a 8;
- Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat.

Responsabilități principale:
- Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale;
- Evidenţa operaţiunilor bancare şi caserie;
- Evidenţa formularelor de strictă evidenţă, materialelor, conbustibilului;
- Evidenţa creanţelor şi datoriilor;
- Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale, statistice şi la CNPF;
- Participarea la inventariere.

Calităţi personale:
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
- Gîndire analitică, atenție la detalii;
- Onestitate;
- Punctualitate;
- Aptitudine de rezolvare a unor sarcini multiple simultan.

Condiţii:
- Program de lucru – Luni-vineri 09.00-18.00;
- Beneficiați de întreg pachet social;
- Posibilitate creşterii în carieră.
- Salariu motivat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

OCN Easy Credit SRL
  • Full Time
  • 03.01.2019
  • Full Time
  • 08.08.2019

Imprumut md
  • Full Time
  • 03.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat