Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

HR Consulting

405 vizualizări
Data publicării: 18.10.2019

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil

Responsabilități:
• Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
• Lucrul cu facturile fiscale;
• Evidența operațiunilor bancare;
• Operațiuni de import;
• Verificarea decontărilor cu contragenții;
• Alte sarcini specificate de contabilul-șef;

Cerințe:
• Studii superioare Contabile/Economice finisate;
• Experiență într-un post similar;
• Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, PowerPoint, 1:C (7 sau 8))
• Capacități foarte bune de organizare;
• Responsabilitate;
• Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;
• Bune abilități de comunicare.

Beneficii:
• Angajare oficială;
• Experiență de lucru într-o companie internațională;
• Salariu motivant ;
• Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Specificati codul postului vacant Ctt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 30.09.2019

Larsan-Nor SRL
  • Full Time
  • 09.04.2019
  • Full Time
  • 14.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat