Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

SMADIC AND CO SRL

1258 vizualizări
Data publicării: 18.02.2020

Companie dinamica Smadshop este in cautare de Contabil. Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau medii speciale de profil;
- Cunoasterea aparatului de casa;
- Intocmirea facturilor de casa;
- cunoașterea programului 1C;
- punctualitate, spirit analitic dezvoltat, onestitate, responsabilitate, amabilitate, lucru în echipă;

Responsabilităţi:
- Evidenta intrarilor si iesirilor mijloacelor banesti (banca, casa);
- Introducerea intrarilor de marfuri;
- Urmarirea si actualizarea informatiilor legate de vinzarea marfurilor, stocuri de marfuri;                                                                                                            - Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale;

Oferim:
- Lucru intr-o echipa tinara, energica, stabila si de succes;                                  - Angajare oficiala, conform legii;                                                                         - Stabilitate si incredere in viitor;                                                                         - Program de muna de 8 ore.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md
Indicați poziția pentru care aplicați.

Despre companie

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Medpark Spital International
  • Full Time
  • 26.08.2020
  • Full Time
  • 02.10.2017
  • Full Time
  • 18.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat