Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consultant vînzări (3'000 - 9'000)

NEXT

226 vizualizări
Data publicării: 21.09.2019

Responsabilităţi:
• Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice şi juridice;
• Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie;
• Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate;
• Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.
Cerinţe:
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
• Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie.
Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 3000 - 9000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Digital Business Solutions 30
  • Full Time
  • 15.05.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 12.11.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat