Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consultant Mystery Shopping or. Chişinău

Magenta Consulting

1175 vizualizări
Data publicării: 04.06.2019

Magenta Consulting realizează cercetări de marketing și sociologice din 2006. Suntem implicați în proiecte cu companii locale și cu organizații internaționale, iar cercetările noastre reflectă percepția și atitudinea societății față de anumite fenomene, produse și branduri, descoperim obiceiuri și preferințe de consum în rândul populației.

Anunțăm post vacant pentru poziția:

Responsabilităţi:

  • Desfășurarea cercetărilor mystery shopping;
  • Monitorizarea colectării datelor;
  • Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării;
  • Analiza și interpretarea datelor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă);
  • Cunoştinţe MS Office;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Gândire analitică și atenție la detalii;

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  •  Vei fi implicat/ă în proiecte interesante - locale și internaționale;
  •  Vei beneficia de traininguri și cursuri – noi te învățăm de toate, cu răbdare;
  • Vei avea un stil de lucru lejer – te lăsăm să-ți bei cafeaua, lucrezi în ritmul tău, măcar și întins pe      canapea doar să realizezi lucrul în timp;
  • Colegii prietenoși te vor ajuta să te încadrezi cu ușurință în echipă;
  • Suntem activi și veseli – ne place să urcăm munți și să descoperim țări de 2 ori pe an;
  • Biroul este în centrul Chișinăului și se simte ca acasă – luminos, cu cărți, ceai și gustări;
  • Vei simți cum contribui la dezvoltarea clientului – chiar mergi acasă împlinit/ă, pentru că tu ești primul/prima care a descoperit un trend de consum în rândul populației.

Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adesa de e-mail: o.strainu@consulting.md

Sau să apelezi la numarul de telefon: 078 88 11 20;

Te așteptăm în echipa noastră!

Despre companie

Magenta Consulting de 10 ani ajută businessurile să ia decizii corecte de marketing. Strategiile și cercetările de marketing au la bază experiența acumulată în urma la circa 800 proiecte de consultanță efectuate pentru companii atât autohtone, cât și ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 27.05.2019
  • Full Time
  • 13.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat