Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consultant magazin online

FoxMart

1558 vizualizări
Data publicării: 19.04.2019

Angajăm:

Responsabilitățile postului:
- Oferirea informațiilor corecte si într-o maniera profesionala cu privire la produsele, serviciile și promoțiile oferite de companie;
- Preluarea apelurilor de la clienții companiei;
- Procesarea comenzilor;
- Vanzarea produselor prin intermediul internet-magazinului;
- Abilități de negociere și promovare a produsului;
- Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor.

Cerințe:
- Fluență în limbile rusă și română;
- Experiența în vînzări constituie un avantaj;
- Cunoștințe în domeniul tehnologiilor GSM & IT
- Orientare către rezultate;
- Abilități de comunicare și convingere;

Oferim:
- Angajare oficială
- Program de lucru: Full time
- Dezvoltare profesionala si personală
- Instruire în cadrul companiei

Aplică CV-ul la adresa de e-mail: hr@nextmarket.md
Pentru detalii ne puteţi contacta la nr. 067604037

  • Studii: Liceu
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru:

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat